Туристка поїхала до Італії і відкрила собі питання: чому італійці багато їдять, п’ють, а при цьому стрункі і живуть довго

Головний секрет харчування італійців – дотримання правил, які вони самі собі вигадали, але, схоже, є ефективними.

За її словами, італійці дотримуються певних норм харчування, які для росіян здаються як мінімум дивними та смішними. Крім того, їх їжа нагадує ритуал, а кількість кулінарних шоу в цій європейській країні не порахувати. Блогер упевнена, що в Італії панує культ їжі.

Алкоголь та вода

«Мені стало смішно: надто вже багато в Італії різних правил щодо харчування та травлення. Наприклад, правило аперитиву – завжди перед прийомом їжі, зазвичай з 18:00 до 20:00», – написала вона, додавши, що зазвичай аперитив включає несолодкі і неміцні алкогольні напої, а також легкі закуски. На роль останнього, на думку італійців, підходять чіпси, а не звична для них піца.

При цьому «келих вина до трапези – окрема тема, п’ють італійці небагато, вибирають якість, а не кількість. І підходить келих вина далеко не до будь-якої їжі». І це завершувати прийом їжі слід дигестивом, тобто, міцним алкоголем. Це може бути лимончелло, граппа, амаретто або амаро. «Це допомагає їжі краще засвоюватись. Але головне – добре поїсти перед цим, бо алкоголь міцний, може «дати в голову» – пояснив італієць.

Інакше мешканці Середземноморської країни дивляться на сніданок. Якщо для росіян перший прийом їжі може бути дуже щільним, а наступні обід та вечеря вже менш насиченими або рівнозначними, то італійці дотримуються іншого принципу – на сніданок лише капучино та випічка. Якщо у Росії найчастіше п’ють сік чи газовану воду, то Італії прийнято пити воду. Причому, як окремо від їжі, там і запиваючи її.

Примітка: раніше Tourist.com.ua писав, що «Вчені розкрили секрет, чому їжа в літаку стає несмачна і як підвищити апетит на висоті».

Їжа без поспіху

Поспішати в Італії – вияв поганого тону. «У Римі це особливо відчувається, до запізнень ставляться з розумінням, якесь свято – супермаркети закриті після 18:00 (!!), автобуси рано перестають ходити! – зауважила авторка. Крім того, приймати їжу прийнято не поспішаючи та вдумливо.

Не можна рухатися

Це правило є обов’язковим для італійців – вони не приймають душ і не уникають купання в теплому морі протягом декількох годин після щільної трапези. Також не можна відразу після їжі виходити на прогулянку. На їхню думку, це погано позначається на травленні. А що точно слід зробити? Нічого. Продовжити сидіти, вичікуючи, доки їжа почне засвоюватися. Головне – ніякого поспіху. Це ж Італія.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вживання заленого чаю, захищає серце та продовжує життя».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі