Туристів попередили коли вони наражаються на ризики сліпоти і раку очей

Спроба заощадити на сонцезахисних окулярах може призвести до сліпоти та раку очей – так налякали туристів британські страховики. Йдеться насамперед про ті підробки під бренди, що туристи купують на пляжах – згідно з деяким дослідженням, загалом 35% підробок відомих брендів пропонували нульовий захист від ультрафіолетових променів.

Як попередили туристів експерти страхової компанії Direct Line, сильне УФ-опромінення може викликати фотокератит та фотокон’юнктивіт – свого роду сонячний опік очних яблук або повік. А «зустріти» сильне випромінювання можна скрізь, де люблять відпочивати туристи – від Тенеріфе до Карибів та Таїланду.

«Пара сонцезахисних окулярів, куплених без рецепта у Великій Британії всього за 1,50 фунта стерлінгів (близько 50 грн.), Як і раніше, забезпечить набагато кращий захист від ультрафіолету», – запевняють вони. Втім, переконуються далеко не всі туристи – страховики заявляють, що 18% туристів, які купують сонцезахисні окуляри, не перевіряють захист від ультрафіолету, а 11% все одно куплять дешеву версію, навіть якщо виявлять, що вони не пропонують жодного захисту.

Є ще одна категорія, яка з поганими сонцезахисними окулярами може стати куди небезпечнішою для себе і оточуючих істотно швидше, ніж розвинеться захворювання. Це водії, які носять сонцезахисні окуляри без рецепта при яскравому сонячному світлі. «Ми наполегливо закликаємо всіх автомобілістів носити відповідні засоби захисту очей та запропоновані лінзи, включаючи сонцезахисні окуляри за рецептом під час водіння. Якщо люди не можуть дотримуватися безпеки водіння через те, що не носять відповідні лінзи або сонцезахисні окуляри для захисту від відблисків, вони становлять реальну небезпеку для себе і всіх на дорогах», – запевнили страховики.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікарі назвали два нових симптоми штаму “Omicron”».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі