Оголошено найвигідніші дати для зимового відпочинку, коли можна купити найдешевші тури

Після високого новорічного сезону ціни на тури почнуть падати, досягнуть найнижчої точки приблизно до кінця січня, а у лютому – знову почнуть трохи приростати. Такий графік представили експерти туристичного роздробу.

За їх оцінками, до кінця січня ціни впадуть на 30-40% порівняно зі святковими. Найсильніше цей спад буде помітний на далекомагістральних напрямках – таких як Куба, Домінікана та Мексика. Втім, подешевшають і масові Єгипет та Туреччина. Торкнеться зниження цін та вітчизняних курортів, зокрема – популярному Буковелі також прогнозують зниження на 20-30%.

Проте експерти не радять, розраховуючи на ще більше зниження цін, відкладати поїздку до лютого – там ціни знову підуть нагору, хоч і не з такою швидкістю, як у новорічні свята. За словами експертів, у лютому ціни піднімуться на 10-20% щодо цін другої половини січня.

Тому є кілька причин. Частина курортів – наприклад, Південно-Східна Азія, “в особі” частково доступних нашому туристу Таїланду і з недавніх пір В’єтнаму – відзначає східний Новий рік, і попит місцевих мандрівників піднімає ціни. Зростають ціни і на гірськолижних курортах, тому що лютий вважається одним із найкращих місяців для катання.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар пояснив, кому небезпечно їсти курку, а кому корисно».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі