Став відомий курорт у Туреччині, де російських туристів цього літа було дуже мало

Про фактичне повернення до цифр турпотоку 2019 заявив директор з культури і туризму турецької туристичної провінції Айдин зі столицею в Кушадасах Умут Тунджер, повідомляє “Турпром”.

Що цікаво – це «європейська» провінція, де російські туристи ніколи не займали перше місце турпотоком, і навіть у 2021 році поступилися пальмою першості німцям, хоча Німеччина майже все літо залишала Туреччину в червоній зоні. не рекомендуючи своїм туристам туди їздити.

Нагадаємо, провінція розташована між двома іншими курортними провінціями – Ізмір та Мугла. Найбільш відомий у російськомовному просторі її курорт – це Кушадаси.

«У 2019 році до Айдину приїхало близько 1 мільйона 650 тисяч іноземних туристів, але у 2020 році це число знизилося до 350 тисяч через пандемію. Коли ми дивимося на статистику 2021 в Айдині, ми бачимо, що досягли показників 2019, тобто. майже до пандемійного періоду. Це нас дуже тішить», – заявив пан Тунджер.

За статистикою департаменту з культури та туризму провінції, переважно із іноземних туристів у готелях провінції Айдин зупинялися німецькі туристи. На другому місці – Польща. І лише на третьому Росія. У п’ятірці також Україна та Болгарія.

Це може здатися привабливим російському туристу, який воліє відпочивати подалі від співвітчизників, побоюючись «тагілу». Втім, як кажуть туристи, російський турист поступово «цивілізується». Подробиці читайте у матеріалі «Турист розповів про поведінку російського «контингенту» у бюджетному готелі Єгипту».

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Директор п’ятизіркового готелю в Анталії помер від сурогатного алкоголю, який сам виготовив».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі