Українські туристи в Греції ходитимуть у двох масках і складатимуть три ПЛР-тести

Греція не закривається ні на які локдауни і продовжує допускати туристів, у тому числі з України – проте посилює антиковідні заходи на зимові свята і «настійно рекомендує» туристам пройти додаткові тести. Про це заявив уряд Греції.

Нагадаємо, що з 19 грудня вже було вжито додаткових «антиковідних» заходів на в’їзді. Усі туристи, незалежно від того, вакциновані вони чи ні, повинні пред’явити негативний ПЛР-тест, зданий не пізніше 72 години до вильоту або результат експрес-тестування на антиген – не пізніше 24 годин. При цьому тест ПЛР повинні пред’являти і діти віком від 5 років, хоча недавно без тесту в’їжджали діти до 12 років.

Крім того, згідно з заявою грецького МОЗ туристам «наполегливо рекомендують» пройти додаткове контрольне тестування вже в країні – на другий та четвертий день перебування. При цьому у відомстві визнали, що технічно виконання цього заходу складно проконтролювати, до оновлюваних QR-кодів щодо туристів у країні вдаватися не хочуть, у результаті новий захід заявлений саме як рекомендований, а не обов’язковий.

Обов’язковими ж до застосування названо «антиковідні» заходи, нові обмеження, які діятимуть з 23 грудня до 2 січня як мінімум. Як уточнив глава МОЗ, Танос Плевріс, у цей термін діятиме перший етап пакету обмежень, чи буде введено другий пакет 3 січня – буде оголошено пізніше.

Даний пакет обмежень включає скасування всіх масових святкових заходів – у тому числі і на свіжому повітрі, обмеження часу роботи громадського харчування. З туристів, як і з населення в усіх громадських місцях, вимагатимуть носити маски типу KN-95/FFP2 або подвійні медичні маски. За порушення «антиковідних» заходів загрожують штрафом.

Раніше Tourist.com.ua повідомляв що, для в’їзду в Єгипет у українців з’явилося більше можливостей, детальніше в матеріалі за посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі