Число країн, які приймають українських туристів без вакцинації та карантину, скоротилося

Довгоочікуване перезавантаження туризму все ще не відбулося (подробиці – у матеріалі «Стало відомо, коли у світі скінчиться пандемія і можна буде подорожувати знову») і, схоже, що розпочався новий виток глобальних обмежень: список країн, готових приймати українських мандрівників без щеплень та дотримання карантинних зобов’язань стрімко скорочується. Причиною посилення в’їзду перетину кордонів став омікрон-штам.

Так, у зв’язку з поширенням нового штаму бразильська влада вирішила запровадити п’ятиденний карантин для невацинованих українських туристів, які прибувають до південноамериканської країни.

Такі країни, як Аргентина, Азербайджан, Ізраїль, Саудівська Аравія приймають тільки щеплених українських туристів. В’єтнам також планує приймати лише українців, які були вакциновані та перехворіли на ковід. Крім того, невакциновані українці підлягають обов’язковому карантину в Таїланді, Філіппінах, Шрі-Ланці, Катарі, Бахрейні, Камбоджі, Індії та інших країнах.

В Абу-Дабі, столиці ОАЕ, після приїзду на невакцинованих відпочиваючих карантинні зобов’язання не поширюються, однак таким туристам не дозволять відвідувати пам’ятки та громадські місця. Для них можливий лише пляжний варіант відпочинку: готель-басейн-пляж.

Список країн, де поки що приймають українських туристів без будь-яких карантинних зобов’язань та вакцинації, наступний:

 1. Вірменія
 2. Болгарія
 3. Угорщина
 4. Греція
 5. Єгипет
 6. Кіпр
 7. Куба
 8. Мальдіви
 9. Сейшельські острови
 10. Туреччина
 11. Узбекистан
 12. Хорватія
 13. Чорногорія

Найлояльніші умови в’їзду для українських туристів пропонують Домінікана, Мексика та країни Карибського басейну. Після прильоту від наших співвітчизників не вимагатимуть сертифікати про вакцинацію і навіть негативний результат ПЛР-тестів. Однак санітарні органи цих країн просять до моменту вильоту заповнити онлайн-форму і можуть вибірково проводити дихальні експрес-тести серед туристів, що прибули з України.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вчені виявили ще один несподіваний ефект від прийому Віагри».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі