Ось і все: суперпопулярний пляжний острів вирішив закритися від туристів, не встигнувши відкритися

Страх перед новим штамом коронавірусу, що нагнітається, перервав «несміливу спробу» головного райського пляжного курорту, який асоціюється з рекламою Баунті – острова Балі, відкритися для туристів.

Тільки в жовтні острів «відчинився» в режимі «пісочниці» для туристів із 19 країн, але протримався недовго. Влада країни офіційно планує закрити кордон для туристів з 24 грудня, однак і до цієї дати умови в’їзду будуть явно не схильні до туризму.

Як повідомляє The Jakarta Post, міністерство туризму та креативної економіки заявило у понеділок, що перегляне міжнародний план відновлення роботи Індонезії. Кордони будуть закриті для всіх іноземних туристів з 24 грудня та як мінімум до 2 січня. Тобто, як мінімум, різдвяні канікули вже «скасовуються». Далі рішення прийматиметься залежно від оцінки епідеміологічної обстановки в країні.

При цьому з 3 і по 24 грудня на тих туристів, що все ж таки спробують відвідати країну, чекають додаткові обмеження. Усі туристи мають пройти 10-денний карантин. Втім, Україина до списку «допущених країн» так і не потрапляла.

При цьому нагадаємо – пандемія кинула колись «райський острів» у стан жорсткої економічної кризи та розрухи. Подробиці читайте за посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі