Став відомий хитрий трюк, що дозволяє пасажирам отримати свій багаж в аеропорту першими

«Останнім прийшов – першим пішов», – такий лайфхак представив британським туристам на сторінках The Sun Томас Ло Скіуто, робочий на трапі і агент на вході в регіональний аеропорт в США. Видання в своїй «авіаційній» рубриці ділиться різними корисними порадами для туристів в аеропорту і в літаку. На цей раз висвітлюється актуальна проблема для тих, хто ненавидить чекати біля багажної стрічки.

Є один спосіб підвищити ваші шанси, що ваша сумка першою потрапить на багажну карусель – зареєструйтеся в останніх рядках – запевняє експерт. «Валізи завжди будуть завантажуватися спереду назад на візки для багажу, тому, якщо ви зареєструєтесь в останню чергу, ваші сумки будуть в останній візку, яку загрузять в літак. Це означає, що їх першими вивантажать в пункті призначення», – стверджує експерт.

Крім цих рад, видання озвучує ще деякі способи отримати пріоритетну видачу багажу. Це, очікувано, польоти першим або бізнес-класом, а також отримання особливого статусу в авіакомпанії, приєднавшись до клубу часто літаючих пасажирів, які також отримують пріоритетний статус. Відзначимо, що дану акцію підтримують і деякі українські перевізники.

Втім, кращий спосіб не чекати багажу – це просто його не брати і літати тільки з ручною поклажею. На що туристів – в тому числі, і українських, додатково «провокують» тарифи.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі