Через небезпеку насильства одразу сім країн рекомендовали туристам переглянути поїздки до США

Відразу у семи країнах туристам рекомендовано переглянути плани на поїздки до однієї з найбільших країн планет через небезпеку насильства. І йдеться про США. Рекомендації для своїх туристів, що планують поїхати до цієї країни, випустили Нова Зеландія, Канада, Австралія, Великобританія, Франція, і навіть Венесуела та Уругвай. Рівень попередження поки що мінімальний, проте «тренд» досить цікавий. При цьому основна проблема, на яку вказали попередження, — це тероризм та насильство із застосуванням вогнепальної зброї.

Як заявлено в Yahoo News, цього року в США сталося понад 200 масових розстрілів, тобто інцидентів, де чотири або більше людей було поранено або вбито, не рахуючи стрільця. «Насправді, за кожен із останніх трьох років у США було понад 600 масових розстрілів, або близько двох щодня», – зазначає видання. У результаті глобальний індекс світу 2022 р., який вимірює миролюбність країн і складається з 23 кількісних та якісних показників, поставив США на 129-е місце зі 163 країн, трохи вище за Бразилію. «Це привід для занепокоєння для будь-якої країни, яка прагне залучити людей до життя, роботи та відпочинку», – запевнили експерти.

Дослідницький центр Pew виявив, що смертність від зброї США в 2021 році було 14,6 на 100 000 осіб – показник набагато вищий, ніж у більшості розвинених країн. Наприклад, у країнах що опублікували попередження ситуація така: Канада – 2,1 на 100 000 людина, Австралія 1,0, Франція 2,7. Щоправда, видання не забуває згадати, що показник «набагато нижчий, ніж у багатьох латиноамериканських країнах», у тому числі в Сальвадорі та Колумбії.

Подробиці щодо попереджень такі.

Нова Зеландія у своїх рекомендаціях щодо поїздок до США видала країні другий рівень небезпеки, що означає, що громадянам рекомендується виявляти підвищену обережність. “Сполучені Штати залишаються об’єктом інтересу терористів як з боку міжнародних терористичних груп, так і з боку місцевих екстремістів”, – заявляють представники туристичної влади країни.

Канада, яка постачає США істотну частину туристів, поки що обійшлася мінімальним ступенем попередження. «У країні трапляються випадки масових розстрілів, внаслідок яких найчастіше є жертви. Хоча туристи рідко виявляються серед постраждалих, є ризик опинитися не там і не в той час», – попереджає Канада.

Австралія також внесла США до «найменшого» списку попереджень, але зазначає злочини із застосуванням вогнепальної зброї як найбільшу проблему. «Насильницькі злочини є більш поширеними, ніж в Австралії. Якщо ви живете у США, навчайтеся та практикуйте активні стрілецькі вправи», – радять австралійці.

Велика Британія озвучила туристам, які бажають відвідати країну, такі попередження. «Цілком ймовірно, що терористи спробують здійснити теракти в США. Насильницькі злочини, у тому числі злочини із застосуванням вогнепальної зброї, рідко пов’язані з туристами, але вам слід бути обережними, подорожуючи незнайомими районами».

Франція застерігає туристів від транспортних та фізичних загроз у великих містах, таких як Нью-Йорк, Бостон, Чикаго, Новий Орлеан та Лос-Анджелес. «У більшості великих американських міст спостерігається зростання викрадень транспортних засобів на ходу із застосуванням насильства та загроз, іноді із застосуванням зброї», – заявляють вони.

І нарешті про попередження з Південної Америки, де вперше туристів закликали до обережності ще 2019 року. Сталося це через «поширення актів насильства та невиборчих злочинів на ґрунті ненависті». Зокрема, Уругвай закликає туристів, які зібралися в США до обережності «перед обличчям невиборного насильства, що зростає, в основному через злочини на ґрунті ненависті, включаючи расизм і дискримінацію».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі