У Туреччині заявили, що через другий тур виборів туризм підвис у невизначеності

Туризм підвис у невизначеності – такі наслідки перенесення президентських виборів на другий тур відзначають експерти з туризму в Туреччині.

За їхніми словами, поява другого туру, призначеного на 28 травня, призвела до того, що місцеві туроператори не можуть чітко планувати «польоти та операції» та бронювання з боку туристів, причому як зарубіжних, так і місцевих, фактично зупиняється.

«Бронювання встали, можна сказати, що нових замовлень майже не відбувається. Цей процес пов’язав руки професіоналам у галузі туризму як на внутрішньому, так і зовнішньому ринках. І в Росії, і в країнах Європи спостерігається застій», – поскаржився Мехмет Ішлер, президент Егейської асоціації туристичних підприємств та розміщення (ETIK). Він зазначив, що «пауза» на час виборів у туризмі — загалом штатний стан, але минулого разу не було такого інфляційного середовища. “Обмінний курс не зростає, наші внутрішні витрати зростають, професіонали в галузі туризму перебувають у небезпеці”, – додав він.

Глава Mivara Luxury Bodrum Мете Ускюдарли також ситуацію підтверджує: поки що повний провал. «Ми розпочали сезон негативно, оскільки вибори збіглися з травнем. Бодрум зараз порожній через вибори, очікуваний нами потік бронювання ще не почався, оскільки світова преса уважно стежила за виборами. Туроператори та туристичні агенції не можуть планувати свої рейси та операції», – заявив він.

Причому він додав, що в умовах «невизначеності на ринках і крихкості валюти» провал у два тижні суттєво збільшує тягар туроператорів, і швидше за все спад попиту торкнеться і початок червня, причому незалежно від результатів виборів, є лише надія, що далі почнеться стрімке зростання попиту. .

Голова Pronto Tour Алі Онаран додав, що на туризм серйозно впливає невизначеність, що виникла з виборами до другого туру, що забезпечує низькі темпи продажу. «Непросто однозначно сказати, куди піде курс після виборів, чи люди не відкладають плани на відпустку з економічних причин», – зазначив він.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі