Український лоукостер знайшов можливість літати навіть під час війни

Український лоукостер SkyUp відправив два літаки для роботи у Північній Африці. Два українські Boeing 737-800 з реєстраціями UR-SQB та UR-SQF виконують рейси з Тунісу до міст Європи на замовлення авіакомпанії Tunisair.

Як повідомляє Avianews.com, SkyUp працює з місцевим туніським авіаперевізником на двох літаках за умов стандартного середньострокового мокрого лізингу. Такий тип договору передбачає, що SkyUp передає в оренду літаки, екіпажі та забезпечує страховку повітряних суден.

Відповідно до контракту польоти виконуються до країн Європи та Північної Африки. Наразі у розпорядженні українського лоукостера залишилося дев’ять літаків із 12.

Один із Boeing 737-800 з реєстрацією UR-SQM авіакомпанія передала своїй європейській дочці SkyUp MT для роботи під мальтійським сертифікатом.

Два Boeing 737-800 SkyUp з реєстраціями UR-SQA та UR-SQH у квітні знаходилися в столиці Судану Хартумі, коли там почалося протистояння між армією та силами швидкого реагування. Внаслідок зіткнень один авіалайнер повністю згорів.

5 серпня 2022 року SkyUp розповів про плани запустити власну авіакомпанію у Європі. Перевізник здійснюватиме перельоти з країн Балтії, Молдови, Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини, також можливі рейси з Німеччини та Австрії. Основну частину маршрутів становитимуть традиційні туристичні напрямки, такі як Туреччина та Єгипет, а також екзотичні напрямки, такі як Танзанія.

До кінця 2023 року SkyUp планує розширити флот своєї компанії на Мальті. Перевізник зазначив, що це будуть повітряні судна за новими контрактами, а не з флоту SkyUp

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі