Туристам назвали найкращі та найгірші компанії з прокату авто за кордоном

Найкращі та найгірші компанії з прокату авто в Європі назвала туристам британська преса, посилаючись на дані Служба захисту прав споживачів та популярний рейтинг Which?

Загалом новини для туристів, які воліють орендувати машину на відпочинку, дуже не радісні — до доковідних часів середня вартість оренди зросла на 77%, а в популярних місцях — ще вище.

На основі аналізу цін на більш ніж 8000 об’єктів оренди в дев’яти країнах, включаючи Італію, Грецію та Іспанію, зроблено висновок, що у трьох з дев’яти напрямків вартість оренди автомобіля збільшилася більш ніж удвічі: на Кіпрі ціни зросли на 100%, а в Італії — на 126%. Однак і в цьому випадку є компанії, які викликали жорстку критику туристів.

У рейтингу оцінювалися такі фактори, як чіткість додаткових зборів, вік, пробіг та стан автомобіля, а також обслуговування клієнтів та співвідношення ціни та якості. У результаті Auto Reisen і Cicar зайняли перше та друге місце. За ними йдуть Аламо, Ентерпрайз і Герц.

З іншого кінця знаходиться компанія Goldcar, її назвали найгіршою компанією з оренди автомобілів, незважаючи на одні з найнижчих цін. Туристи насамперед поскаржилися на «методи продажу під тиском», повідомивши, що їх майже змушували купувати додаткову страховку в пункті прокату і «нав’язливі продажі іноді ставали майже загрозливими».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі