Туристам названо 7 страв на «шведському столі» в готелях Єгипту, які краще не їсти

Сім страв на «шведському столі» в готелях Єгипту, які краще не їсти, назвала досвідчена туристка у своєму блозі. Експерт встигла також з’ясувати, яку їжу готелям можна подавати на «шведському столі» повторно, а також виставляти заново без змін. Причому вона не впевнена, що всі готелі Єгипту дотримуються цих правил. Також до списку потрапили «дивні» страви, які виглядають неапетитними або взагалі несмачними.

Отже, перерахуємо:

Незвичайні салати: та страва, в якій найшвидше потрапить перероблена вчорашня їжа — попереджає блогер. “Згідно зі стандартами, зайві гарніри зі “шведського столу” дозволено переробляти в салати і подавати наступного дня”. Хоча й у домашніх умовах заготовки для салатів робляться заздалегідь, таких салатів блогер радить уникати. Тим більше, що вони зазвичай мають дивний склад. Серед перерахованого це холодні макарони з ковбасою та капустою; квасоля, ковбаса, «пластиковий» сир, рис та інше. Іноді намішано так багато всього, що навіть склад страви розібрати важко.

Холодна піца: холодних шматочків піци у відділі з хлібом блогер рекомендує уникати — не виключено, що це залишки від перекусу в пляжних барах.

Страви єгипетської кухні: «Деякі страви я назвала б специфічними. Наприклад, пиріжки з печінкою та традиційний єгипетський суп молохея. Мене вражає, якщо така їжа стає центральною стравою «шведського столу», – зазначила блогер. На смак це досить огидно.

Холодне гаряче: «Іноді зустрічаються закуски, які ще вчора були подані як гаряча страва. Наприклад, долма. Мені здається, це не зовсім правильно, коли на вечерю гостям пропонують перці з начинкою з рису та фаршу, а наступного дня вони подані в розділі холодних закусок. Тим більше, що готують їх у вершковому соусі», – пише блогер.

М’ясний рулет: за її словами, важко навіть зрозуміти, з чого він зроблений. «Можливо, єгиптяни готують м’ясний рулет із морквиною всередині, потім охолоджують його та подають як закуску. А може, це риба чи печінка», – пише блогер. У підсумку це досить ризикована страва — яку за її спостереженнями туристи і так рідко беруть.

Пудінги – тут склад відомий і апетиту не викликає. «Крахмаль, цукор та ванілін – дешево та сердито. Я ніколи не їм цей десерт у Єгипті», – пише блогер.

«Сік»: «Ви легко його впізнаєте – напій наливають у прозорі пластикові контейнери. Ось тільки назвати цю рідину «соком» язик не повертається. Напій дуже солодкий, хімозний на смак і надто яскравий. Як правило, готують його із порошку-концентрату. Такий «юппі» можна зустріти навіть у не найдешевших готелях. Я не розумію, як можна економити на тому, що найчастіше п’ють діти», – пише блогер.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі