Смертельна пам’ятка: на популярному курорті Балі названо найнебезпечніше місце, де постійно гинуть безглузді туристи

«Тримайтеся подалі!» – недвозначно попереджають туристів на популярному «райському острові» Балі, заявляючи про «смертельну пам’ятку». Йдеться про скельний басейн Angel’s Billabong, який знаходиться між скелястими скелями на південно-західному краю острова Нуса-Пеніда. Місце зачаровує своєю красою, і багато туристів спускаються сфотографувати себе у цього «басейні». Ось тільки вижити з них вдалося не всім.

Місце приваблює туристів з усього світу завдяки кришталево чистій воді і пейзажу, що зачаровує. Але, схоже, скоро гіди додадуть до цієї слави «хоррора» – місце забирає по кілька життів дурних туристів на рік. Останньою жертвою став 46-річний громадянин Китаю Цювей Аньхой – його забрало в море, коли він робив селфі. Перед ним загинув тренований новозеландець, який пірнув, щоб урятувати свою дівчину-німкеню, яку хвилі забрали в океан. Її згодом врятував австралійський пірнальник.

Таких трагічних історій тут можуть розповісти багато. Причина всіх нещасть – величезні хвилі, які легко можуть змити туриста зі слизького каміння і вдарити його об скелі – випливти вдавалося небагатьом. При цьому “хвилі-ізгої” відрізняються непередбачуваністю – деяким туристам, за допомогою місцевих гідів вдається їх уникнути.

Як розповідає один із туристів, їх вчасно попередив провідник: «Пройшло 20 хвилин — і він наказав нам негайно забиратися, ще за п’ять хвилин налинули величезні хвилі. Це чудове місце, але справжня смертельна пастка!» – запевняє один із туристів, якому вдалося повернутися живим. Загалом відвідувачам вкрай рекомендують насолоджуватися видом зверху і не залазити у воду «басейну» навіть під час відливу.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі