У Туреччині закрили дефіцит російських туристів: їм знайдено альтернативу

Німецькі туристи, переважно турецького походження, а також туристи з інших країн Європи та арабських країн заповнили «туристичний розрив» принаймні в одному туристичному регіоні Туреччини. Про це заявив Кафер Думлупинар, президент Платформи Спілки торговців Манавгату.

«Заповнюваність готелів у нашому регіоні складає 99%. Основне завантаження забезпечують експатріанти (тобто громадяни Туреччини, які тимчасово або постійно перебувають за межами країни), які проживають у Німеччині та європейських країнах, а також громадяни арабських країн», – заявив він.

Експерт також додав, що кількість туристів «примушує місцевих торговців посміхатися», хоча емігранти та громадяни арабських країн дуже жорстко торгуються при купівлі продуктів. Причина проста: «У нашому регіоні ми скоротили провал, спричинений спадом кількості українських та російських туристів німецькими та європейськими туристами», – повідомив Думлупинар.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі