Популярний готель Туреччини перестав приймати російських туристів у розпал сезону

Справжній скандал вибухнув у турецькому курортному місті Бодрум, чиї готелі розташовані на березі знаменитого Camel Beach, який вважається одним із найкрасивіших пляжів на півострові та нагороджений Блакитним прапором ЮНЕСКО. Новий розкішний готель престижної мережі Palmet Bodrum 4*, збудований напередодні літнього сезону, раптово закрили за вказівкою місцевої влади. Близько 200 туристів, у тому числі й росіяни, виселяли з номерів за допомогою поліцейських.

Експлуатацію готелю призупинили через відсутність очисних споруд. Готель, який раніше неодноразово забруднював довкілля, був опломбований поліцією кілька разів, але курорт не вживав жодних заходів. Влада була змушена піти на крайні заходи та виселити туристів із готелю.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі