Російські туристи почали скаржитися на німців у Туреччині

Скарги росіян на німецьких туристів – і, відповідно, у зворотний бік, німців на росіян – представило турецьке видання Туризммгунгугу. Що цікаво, основні звинувачення однакові – багато п’ють і після цього стають дуже галасливими.

Згідно з турецькими спостерігачами, російські туристи зазвичай скаржаться, що німецькі туристи сильно зловживають алкоголем. Крім того, серед скарг – те, що німці «сміються і говорять надто голосно». Також російських туристів бісить те, що туристи з Німеччини «терплять будь-яку поведінку своїх дітей» і майже не стежать за ними, хоча часто дуже заважають іншим відпочиваючим.

У свою чергу німці заявляють, що російські туристи «наповнюють свої тарілки на шведському столі надто великою кількістю їжі», також скаржаться, що росіяни надто багато п’ють, після чого розмовляють, співають і взагалі «надто розслаблені».

Додамо і турецький коментар: цей бік зазначає, що «німці п’ють принаймні стільки ж алкоголю, як і росіяни». Що ж до основної відзнаки, то турки цілком відверті: «російські туристи залишають багато чайових, але німці скупі на це», – заявляють вони.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі