У Туреччині заарештовано 2 літаки: туроператори не можуть вивезти з Анталії 747 туристів

Черговий скандал навколо літаків та туристів розгортається в Туреччині. Примусово посадженими в Анталії залишаються два літаки, застрягли близько двох тисяч туристів. Справа правда цього разу не в авіасанкціях.

Затримані літаки належать Air Moldova. Відповідно, серед застряглих – туристи з Кишинева. А причина арешту, згідно із заявою турецьких ЗМІ, – борги колишнього власника авіаперевізника. Обидва лайнери конфісковано компанією, що надає послуги наземного обслуговування в аеропорту Анталії. Як заявляють у турецьких ЗМІ, літаки конфісковані через борг колишнього власника Air Moldova в 150 тисяч євро, і що новий власник компанії навіть не знав про такий борг.

«Крайні», за традицією, виявилися туроператори – тому що літаки використовувалися саме на туроператорських рейсах, перевозячи туристів до Анталії. Причому кількість постраждалих чимала – як заявив представник одного з туроператорів турецьким ЗМІ, постраждали 6 рейсів, у тому числі 1000 пасажирів із трьох рейсів до Анталії та Бодруму зі столиці Молдови, та 747 пасажирів, які не можуть вилетіти з Анталії та Бодруму до Кишинева.

Згідно з останніми даними, один з літаків був звільнений, але збої в операціях будуть продовжуватися, сказав представник туроператора: «Ми намагаємося орендувати літаки у Pegasus і FreeBird і повернутися. Проте все це створює великі проблеми для туристів», – заявив він.

Нагадаємо, що це не перша авіапригода найближчих днів – і попередня пов’язана з авіасанкціями. Це арешт лайнера «Аерофлоту» на Щрі-Ланці – через який також постраждали туроператори, оскільки перевізник оперативно закрив рейси до країни. Подробиці читайте за цим посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі