Названо чорний список готелів у Туреччині та Єгипті, складений українськими турфірмами

Українські турфірми приєдналися до тренду проти російських туристів та поділили готелі Туреччини, Єгипту та інших топових напрямків. Одних внесли до чорного списку, так як вони привітали російський народ зі святом Великої Перемоги 9 травня і продовжують приймати російських туристів із розпростертими обіймами, а інші – до білого, куди українцям дорога відкрита, бо росіян там немає. Як зазначила турагент до цього поділу можна ставитися по-різному, «але принаймні ми маємо низку готелів, куди російські турагенти відправлять своїх клієнтів з найбільшою ймовірністю».

На даний момент чорний список закордонних готелів потрапили такі:

  1. Alva Donna – Анталія, Туреччина. Готель “зашкварився” тим, що привітав своїх туристів зі святом гвоздиками та георгіївськими стрічками.
  2. Rivero Residence hotel – Кемер, Туреччина. Опублікував привітання у соцмережах.
  3. Sindbad hotel – Хургада, Єгипет. Потрапив у бан за те, що за підтримки російського консульства у Хургаді організував День Перемоги.
  4. Atlantis the Palm – Дубаї, ОАЕ. Провів вечір, присвячений Дню Перемоги Червоної Армії.
  5. Туристична компанія Mellon travel – Салоніки, Греція. Співробітники привітали російськомовних туристів з 9 травня, за це користувачі соцмереж закидали гнівними коментарями особисту сторінку директора турфірми. Крім того, масово залишають негативні відгуки на адресу організації. Російські боти, дізнавшись про це, вирішили підтримати проросійські турфірми та залишають позитивні коментарі.

В свою чергу російський турагент звернула увагу на колег, які вплутують політику в туризм та активно радують за хейт росіян. Зокрема, закликають не садити російських туристів на рейси та звільняти російськомовних співробітників. Примітно, деякі з цих турагентів самі є росіянками. «На жаль, багато турагентів в РФ повідомляють про свої політичні погляди після отримання коштів від клієнта. Тому 10.000 разів перевірте, кому переказуєте гроші…», – зробила висновок росіянка.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі