Туристів попередили, що в готелях Стамбула скоро не буде місць

Стамбул має «хороші очікування» від туризму в 2022 році. При цьому туристів попереджають, що у травні у готелях «культурної столиці» Туреччини незабаром не залишиться місць. Таку заяву зробив високий чиновник, Нуреддін Небаті, міністр казначейства та фінансів.

«Наразі заповнюваність готелів Стамбула на травень вже досягла 92%. При цьому у квітні вона становить лише близько 68%. Тобто у травні в готелях Стамбула не буде вільних місць», – заявив глава казначейства. Що стосується ринків, що заповнили готелі – то це переважно Близький Схід – «араби та саудівці», згідно з визначенням пана Небаті.

Такий бадьорий початок сприяє оптимізму: «Наші очікування щодо туризму дуже добрі. Я вважаю, що ми перевищимо нашу мету у 45 мільйонів туристів та 35 мільярдів доларів доходів від туризму. Ми бачимо високий попит, ми бачимо готелі, які вже повністю заброньовані на 2-3 місяці», – заявив чиновник.

В свою чергу, готелі в курортних провінціях Туреччини, в першу чергу, Анталії, вирішують перенести терміни відкриття на пізніший період. Багато об’єктів не відкриються на травневі свята, подробиці читайте за посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі