У Туреччині повідомили, що готелі зайняті на 100%, місць немає

Турецькі бізнесмени прозвітували про максимальне завантаження своїх готелів на найближчий тиждень. За останні два роки – це рекорд. Відповідну заяву турецьких готельєрів опублікували місцеві ЗМІ. Причина – спочатку Великдень, потім закінчення місяця Рамадан і низка мусульманських свят, які і забезпечують готелі стовідсотковою заповнюваністю самими турками.

Так, голова Granada Hotels Group Хаджі Осман підтвердив цю інформацію та розповів, що у туристичному центрі міста Белек у їхньому готелі повно гостей.

Зазначивши, що готелі будуть заповнені під час свята Рамадан, Учдан повідомив: «З 1 квітня ми не приймаємо групи туристів. Оскільки ми на 100 відсотків зайняті під час Рамадану, ми можемо забезпечити нові бронювання. Насправді на час святкування Ід аль-Адха всі номери зайняті. Наші готелі в Аланії теж відкриті та теж завантажені».

Віце-президент Асоціації готельєрів Середземномор’я (AKTOB) Каан Кавалоглу також дав оцінку зайнятості готелів під час Курбан-Байрам: «Оскільки в цей період більше не буде закритів, ми матимемо можливість відзначити свято разом. Після дворічної перерви це буде найактивніший період. Через події в Україні низка готелів скасували своє відкриття. Але зараз, коли настає низка свят, відкрилися майже всі готелі. Таким чином, у готелях буде забезпечено понад 80% заповнюваності. Дуже велика заповнюваність цей період. Це дуже високий показник заповнюваності для поточного часу.

Довідка: Ураза-байрам (арабськ. Ід аль-фітр) – це одне із двох головних свят в ісламі. Це свято розговіння, яке означає завершення посту у місяці Рамадан. За переказами, його встановив сам пророк Мухаммед у 624 році. У 2022 році початок свята розговіння Ід аль-Фітр – Ураза-байрам припадає на 2 травня.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі