У Туреччині готельєри почали відмовляти туристам в номерах

Важливе попередження випустили туристичні чиновники у турецькому Бодрумі: оскільки відкриття літнього сезону-2022 вже відбулося, мандрівники, які прибувають без попереднього бронювання, залишаться під дверима через дефіцит місць. Ажіотажний попит пояснюється британським турпотоком, що нахилився, які заміняють собою туристів з Росії, священним святом Рамадан і українсько-російською хвилею еміграції. Заяву голови Асоціації готельєрів Бодрума процитували турецькі ЗМІ.

Бодрум, який є раєм для туристів із європейських країн та самих турків, готується до літнього сезону разом зі святом Рамадан. У багатьох готелях, насамперед, п’ятизіркових, складено календар концертів та заходів за участю відомих артистів.

Заповнені під зав’язку турецькі готелі в Бодрумі можуть відмовити у розміщенні «непакетних» туристів через високий попит у квітні. «Ми хочемо попередити наших гостей, які приїдуть до Бодруму. Будь ласка, приїжджайте за попередньо підтвердженим замовленням. Багато номерів зайнято. Я думаю, що готелі будуть повністю заповнені. Тому ті, хто хоче відпочити в Бодрумі, можуть гарантувати свою відпустку на замовлення. Забронюйте через турагентів. Стережіться шахраїв», – попередив голова Асоціації готельєрів Бодрума Омар Денгіз.

І тут же зробив прогноз на майбутній пляжний сезон: «Рано говорити, скільки туристів ми приймемо цього року, але ми припускаємо, що це буде набагато вище за торішню цифру. Навіть якщо продовжиться війна в Україні, ми матимемо хороші цифри. Досі жодних запитів на відміну не надходило, а літаки не скасували додаткові рейси. Це означає, що на нас чекає високий сезон».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі