На Турецькому курорті вирішено знести готель, незважаючи на наявність у ньому туристів

На курорті Аланія спалахує скандал між місцевою владою та власниками готелів. Причина, як повідомляють турецькі ЗМІ, рішення знести в середині сезону один із готелів курорту – у якому є броні туристів. За оцінками власників готелів, сезон на курорті і так йде не надто добре, а масові будівельні роботи та такий підхід до туристів розчарують їх ще більше.

Справа в тому, пояснюють у ЗМІ, що Міністерство культури та туризму щоліта запроваджує заборону на будівництво на курортах у період з 15 травня по 15 жовтня. Головна мета – не вплинути на туристичну діяльність в Аланії, і в усіх туристичних регіонах.

Каменем спотикання виступив готель, розташований на вулиці Метеорології в районі Кизларпинари в Аланії, його вирішили знести в середині сезону, незважаючи на заборону. Це й спричинила великий скандал.

Інші готельєри в цьому районі, які заявили, що туристичний сезон уже йде погано, впевнені, що туризм дуже постраждає від можливої ​​руйнації. Фатма Устюн, одна із власників готелів у регіоні, прокоментувала ситуацію так: «Туристичний сезон уже триває цього року. Ми не хочемо, щоб готель був знесений у середині сезону. Туристи приїжджають сюди з-за кордону на відпочинок. Жертвою цієї ситуації стануть як туристи, які зупиняються в наших готелях, і ми самі».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі