Турецька влада візьметься за свавілля аеропорту в Стамбулі

Гамбургери в аеропорту Стамбула продаються всього вдвічі дешевше за квиток на літак – і з цим беззаконням треба щось робити. Про це цитуючи обурених туристів, пишуть турецькі ЗМІ. «Гамбургери, які коштують трохи дешевше за квиток на літак на внутрішніх рейсах, і вода, яка продається у 8 разів дорожче за звичайну, обурюють не лише турецьких пасажирів, а й іноземних гостей, які платять у євро», – заявив Азіз Кочал, голова Федерації споживчих асоціацій (TÜDEF).

Справа ще й у тому, що ціни в аеропорту Стамбула майже вдвічі зросли у доларовому еквіваленті. З огляду на знецінення ліри зростання цін величезние.

На початку грудня минулого року, коли долар коштував 13,80 лір, найдешевший гамбургер продавався за 66 лір, або 4,75 долара, тепер він коштує 119 лір, або 8,09 долара, при цьому долар коштує 14,70 турецьких лір, а півлітра води, що на вулиці продається за 2 ліри, в аеропорту продають за 16,25 ліри.

«Туристів при цьому просять бути в аеропорту не менш як за чотири години до вильоту через великий простір аеропорту, у результаті вони вирушають за шість годин до вильоту при розрахунку дороги. Єдине місце, де можна поїсти дещо в цій подорожі – аеропорт, причому воду конфіскують на контролі. Туристів кинуто на милість жадібних внутрішніх продавців, причому це не обов’язково здоровий турист. Ця ситуація не дозволяє туристу отримати їжу і може бути небезпечною для його здоров’я!», – обурюються турецькі експерти.

Обов’язок Ради оцінки недобросовісних цін полягає в тому, щоб втручатися в такі непомірні ціни – заявляють вони. «Під яку сферу підпадають аеропорти і чи закриває це правління очі на ціни, про які говорить увесь світ? Чому наші скарги не сприймаються всерйоз?», – скаржаться у Туреччині.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Три чашки кави на день гарантують довголіття – дослідження».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі