У Туреччині раптово скасували пандемію

Війна розв’язана Росією в Україні, а також фінансова криза, яка була глибокою і до того, оперативно «вилікували» коронавірус. Пандемію з порядку денного рішуче зняла Туреччина: міністр охорони здоров’я Фахреттін Коджа оголосив, що масковий режим якщо не скасовується повністю, мінімізується. Також скасовуються «сертифікати здоров’я».

Наприклад, знято вимогу носити маску на вулицях, а також у приміщеннях, де «достатньо вентиляції». «Ми не прибираємо маски з нашого життя, ми носимо їх, коли це потрібно. Вони незамінні, коли ми знаходимося з людьми похилого віку і людьми з хронічними захворюваннями», – заявив міністр.

Але в цілому судячи з заходів МОЗ, пандемію де факто скасовано:

  • Скасовується масочний режим на вулицях.
  • Якщо вентиляція у приміщенні достатня, носити маску необов’язково.
  • Скасовано коди здоров’я. HES – місцевий аналог кьюар-коду більше не застосовуватиметься в Туреччині.
  • Тести не будуть запитуватись у людей, у яких немає ознак захворювання.
  • У разі 2 випадків у школах заява на карантин не подається.

«Епідемія втратила відчутний ефект, це правда. Якщо ви запитаєте, що робити далі, відповідь буде ясна. Як суспільство, ми маємо перейти від боротьби з епідемією до етапу індивідуального захисту», – заявив пан Коджа. Новина була б радісною – але турецький турбізнес похмуро передчуває, що пережити останні політичні події виявиться значно складнішим, ніж коронавірус.

Також читайте: Кіпр почав торгуватися з Туреччиною за російських туристів

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі