Турки незадоволені бідними росіянами і сподіваються на заможних німців

«Кваліфікований німецький турист» незрівнянний із російським, який «торгується за пляшку води», але німецьких туристів Анталія втратила. Таку скаргу озвучив у турецьких ЗМІ якийсь експерт з туризму менеджер Ерол Гюльдал. «Туристичний сезон 2021 року був «хорошим» для готелів та підприємств, які приймають російських туристів, але він був дуже поганим або навіть провальним для готелів та турфірм, що спеціалізуються на німецьких та європейських туристах», – заявив він.

Перша причина – у тому, що туристичний сезон 2021 року розпочався пізно через обмеження та заходи пандемії. Якщо прибуття російських туристів, хоча Росія і закривала Туреччину, все ж таки відбулося відносно на початку сезону, 23 червня, то що німецькі та європейські туристи почали приїжджати до Туреччини не раніше 10 серпня у зв’язку з обмежувальними заходами через пандемію Covid 19 як у Німеччині , і у ЄС загалом.

«Регіон Манавгат-Сіде має 40-річну традицію прийому німецьких туристів. Усі туристичні ринки, створені Манавгаті, призначені залучення німецьких туристів. У період з 1990 до 2005 року приїжджали кваліфіковані німецькі туристи з високим потенціалом витрат приїжджали лише до нашого регіону. Одна з найважливіших причин цього – система «все включено», – запевнив турецький менеджер. Але далі, як заявив він, «ми втратили ці роки».

Причина, як він упевнений, – російські туристи.

«Анталія не змінить свою концепцію і в сезоні 2022 року. Вона залишиться дешевим ринком. Але немає жодного туризму з російськими туристами, що торгуються за літр води. Німці – єдині кваліфіковані туристи, які готові витрачати гроші. У двохтисячні роки студент університету з Німеччини на канікулах міг купити у ювеліра ювелірні вироби на 10 тисяч лір», – заявив пан Гюльдал.

Читайте також: “Вдруге за рік Єгипет підвищує мінімальну вартість номерів у 5-зіркових готелях

Він також наголосив, що постійні мутації Covid 19 залишають невизначеною перспективу туристичного сезону 2022 року в Туреччині для німецьких та європейських туристів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі