Страшні поштовхи накрили популярний курорт у Туреччині

Сильні і тому страшні підземні поштовхи налякали туристів, що знаходяться в Ізмірі та на околицях курорту на Егейському морі. Як заявляють експерти, землетруси магнітудою 5,1 та 4,3 сталися о 07.00 та 07.09 в Егейському морі біля району Урла в Ізмірі.

Епіцентр землетрусу, який також відчувався в Айдині та Манісі, знаходився за 56,18 км від Урли та на глибині 3,97 км під землею. Ще один землетрус – афтершок – магнітудою 4,3 стався за 9 хвилин. Другий землетрус стався за 57,22 км від Урли і стався на глибині 7,16 км під землею.

«Страшенні поштовхи, відчувалися в Манісі та Айдині, а також в Ізмірі. На щастя, внаслідок землетрусу, який стався в Егейському морі і відчувався в нашому місті, жодних пошкоджень не сталося», – заявив мер столичного муніципалітету Ізміра Тунч Сойєр.

Губернатор Ізміру Явуз Селім Кешгер додав до цього: «На даний момент у нашій провінції не сталося жодних несприятливих подій у зв’язку із землетрусом силою 5,1 бала, який стався біля узбережжя Урли».

Нагадаємо, що минулого року наприкінці жовтня Ізмір пережив сильний землетрус – магнітудою 7 балів. Було зруйновано багато будинків, старовинний центр міста накрило справжнє цунамі, кількість загиблих виявилася близько 20 осіб та понад 700 постраждали.

Втім, експерти передбачають Туреччині і найгірші лиха від сейсмічної активності: тільки в серпні мер Стамбула Екрем Імамоглу заявив, що місто ризикує серйозно постраждати від найсильнішого землетрусу, який матиме колосальні руйнівні наслідки – постраждає щонайменше третина будівель колишнього Константинополя, оскільки принципів сейсмологічної стійкості

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі