У Туреччині почали масово закриватися готелі

Завершення літнього сезону для українських та російських туристів у Туреччині ознаменувалося початком масового закриття готелів на зиму. Як повідомляють турецькі ЗМІ, 90% із 250 чотирьох та п’ятизіркових готелів курортів у провінції Анталія, і насамперед у курортному районі Манавгат-Сіде, закриваються на зиму.

Як заявив президент Асоціації інвесторів у туризм TİSOYAB Хусейн Айдоган, туристичний сезон 2021 року закінчився – за винятком готелів, які обслуговують гостей 12 місяців на рік, а ось 90% інших готелів у регіоні готові закритися, причому більшість відкритих готелів будуть вже повністю закриті до 23 листопада.

«Туристичний сезон у нашому регіоні розпочався 23 червня із приїздом російських туристів. Домінантною нацією у сезоні були росіяни. На другому місці опинилися емігранти, які проживають у європейських країнах, та громадяни арабських країн. Поляки посіли третє місце, німці – четверте, українці – п’яте, а британці – шосте. Сподіваємося, що літні німці та європейці у зимовий період проведуть відпустку у відкритих готелях», – заявив він.

Також турецький експерт прозвітував за цифрами: кількість російських туристів, які приїжджають до Анталії, досягла 4,5 мільйонів загалом. Курорт прийняв приблизно 35% із 16 мільйонів іноземних туристів, які приїжджали туди до пандемії. Курорт забезпечує 4,5 мільярди євро припливу іноземної валюти в економіку країни.

«З закриттям готелів 15-20 листопада 80% із 114 тисяч працівників туризму, які працюють у сфері туризму, будуть безробітними протягом 5-6 місяців до 1 травня. Ми маємо диверсифікувати туризм, щоб наймати працівників туризму на 12 місяців на рік», – додав пан Айдоган.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі