Туреччина може втратити мільйони туристів

Через черговий політичний скандал – на цей раз не з Росією, Туреччина ризикує втратити мільйонів туристів, в тому числі від такого відчутного для турецького туризму постачальника туристів як Німеччини. Так оцінили експерти черговий «демарш» турецького президента: Реджеп Тайіп Ердоган наказав Міністерству закордонних справ країни оголосити 10 послів найбільших країн персонами нон грата, тобто небажаними особами. Іншими словами – вислати їх з країни.

У числі «постраждалих» – посли з Канади, Франції, Фінляндії, Данії, Німеччини, Нідерландів, Нової Зеландії, Норвегії, Швеції та США. Постраждали вони за заклики звільнити турецького активіста Османа Кавалу. Він не тільки став відомий в зв’язку з проектами, спрямованими на підтримку етнічних і релігійних меншин Туреччини, але і звинувачується в зв’язку з участю в спробі держперевороту в Туреччині в липні 2016 року, і в даний момент знаходиться під арештом.

За оцінками експертів, «ответка» від Євросоюзу швидше за все буде негайною, причому Штати її будуть всіляко вітати. І цілком можливо, що туризм також може виявитися в числі постраждалих: оголосити Туреччину небезпечною для відпочинку країною в нинішніх умовах нікому «не заіржавіє», до того ж це буде не далеко від істини. Втім, як додають експерти, поки у Туреччині є російський ринок туристів, а також британський і український, подібні ризики вона може собі дозволити. Болючою виявиться тільки втрата Німеччини, решта країн для турецького туризму, особливо в умовах закритих кордонів через пандемію, істотної користі не приносять.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі