В Тайланді намагаються врятувати надто популярне дерево від любителів селфі

Влада тайської провінції Трат перейнялася долею дерева, що росте на острові Ко Кай Хуа Ро неподалік східного узбережжя Таїланду.

За останні кілька місяців ксилокампус, що повністю займає острівець завширшки кілька метрів, став популярний у відвідувачів через свою схожість з деревом з улюбленого тайцями коміксу.

Через те, що туристи приїжджають сюди фотографуватися групами, рослина, яка витримує лише п’ятьох відвідувачів за раз, почала гинути.

Інспекція, проведена у вівторок, 14 червня, показала, що через любителів селфі, які дерються на дерево, у нього вже обламано багато гілок, а масивний корінь, яким дерево зміцнилося в скелі, добряче витоптано і зім’ято.

Дерево виглядає набагато більш зігнутим, ніж кілька років тому, коли воно ще не набуло популярності в соцмережах.

Місцева влада розробляє заходи, які запобігнуть загибелі рослини від рук і ніг туристів, – зокрема, обмеження кількості відвідувачів та заборона відвідування острова у певні сезони.

Крім того, відділення Агентства з туризму Таїланду в Траті опублікувало пост у соцмережах, в якому засудило любителів селфі на дереві та закликало захистити рослину.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі