Таїланд докладно розписав, які туристи можуть приїхати на відпочинок, яких у Королівство не пустять

Актуальні правила, які вакцини проти коронавірусу дієві для туристів, які приїжджають до Таїланду, як можуть приїхати перехворілі туристи і які терміни дії вакцин знадобляться, представило Міністерство внутрішніх справ країни. Також оновлені правила для туристів, які отримали коктейль із вакцин.

Загалом будь-яка комбінація вакцин має бути завершена як мінімум за 2 тижні до від’їзду до Таїланду. В даний час Таїланд визнає 8 вакцин дійсними для в’їзду туристів:

 1. AstraZeneca (Vaxzevria, Covishield)
 2. CoronaVac (Sinovac)
 3. Covaxin
 4. COVILO (Sinopharm)
 5. Janssen (Johnson & Johnson)
  Moderna
 6. Pfizer-BioNTech (Comirnaty)
 7. Sputnik V

При цьому інтервал часу, після якого туристи можуть в’їхати в Таїланд, залежить від того, яку марку вакцини вони отримали.

 1. АстраЗенека – друга доза через 4 тижні
 2. Коваксин – друга доза через 4 тижні
 3. Модерна – друга доза через 4 тижні
 4. Pfizer-BioNTech – друга доза через 3 тижні
 5. Синофарм: друга доза через 3 тижні.
 6. Синовак – друга доза через 2 тижні
 7. Супутник V – друга доза через 3 тижні

Що стосується перехворілих туристів, то, згідно з заявою міністерства, людина, яка вилікувалась від Covid-19 протягом 3 місяців до поїздки до Таїланду, також має щепитися хоча б однією дозою вакцини. До обов’язкового пакету документів включено діючу офіційну медичну довідку, що підтверджує, що він вилікувався від Covid-19, а також одна доза вакцини, завершена протягом 3 місяців після одужання, щоб вважатися повністю вакцинованим. Для в’їзду такий турист замість того, щоб пред’явити паспорт вакцинації, може пред’явити доказ одноразової вакцинації, а також доказ одужання від Covid-19.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Найбільші помилки, які ви робите при стрижці нігтів».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі