Подумайте двічі перед тим, як пити це після того, як отримаєте бустерну вакцину від COVID-19

Оскільки кількість випадків COVID-19 продовжує зростати, люди по всій території США вишиковуються в чергу, щоб зробити бустерні уколи. Якщо ви недавно записалися на прийом, щоб отримати додаткову дозу вакцини, вам може бути цікаво, чи можна відсвяткувати це випивкою після цього. Виявляється, відповідь позитивна. Хоча немає офіційних рекомендацій щодо того, чи слід вживати алкоголь після вакцинації, немає жодних наукових доказів того, що вживання алкоголю впливає на ефективність вакцини.

“Немає жодних доказів того, що алкоголь знижує утворення антитіл”, – сказав Prevention доктор Річард Уоткінс, лікар-інфекціоніст та професор внутрішньої медицини Північно-Східного медичного університету Огайо.

Однак пити потрібно відповідально і намагатися обмежитися одним-двома напоями. «Інтоксикація або похмілля зроблять все менш приємним», – додав доктор Уоткінс. Це тому, що алкоголь зневоднює та потенційно може посилити будь-які побічні ефекти після вакцинації, які можуть виникнути у вас.

Подумайте двічі перед тим, як пити це після того, як отримаєте бустерну вакцину від COVID-19

Крім того, надмірне вживання алкоголю може послабити вашу імунну систему, що може послабити вашу імунну відповідь на вакцину, згідно The New York Times. Вашому організму потрібно не менше двох тижнів для вироблення антитіл у відповідь на вакцину. Надмірне вживання алкоголю може завадити цьому процесу та підвищити вашу сприйнятливість до вірусних та бактеріальних інфекцій.

“Якщо ви справді помірно п’єте, тоді немає жодного ризику випити під час вакцинації”, – сказав The New York Times Ільхем Мессауді, директор Центру вірусних досліджень Каліфорнійського університету в Ірвіні. Але пам’ятайте, що насправді означає помірне вживання алкоголю. Небезпечно вживати велику кількість алкоголю, тому що вплив на всі біологічні системи, включаючи імунну систему, є досить серйозним, і вони виявляються досить швидко після того, як ви вийдете з цієї помірної зони.

Для чоловіків помірне вживання алкоголю визначається як максимум два алкогольні напої на день, тоді як жінки обмежуються одним напоєм. З іншого боку, надмірне вживання алкоголю – це три або більше напоїв на день для жінок та чотири або більше напоїв для чоловіків (The New York Times).

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі