У США через сніговий шторм скасували та затримали близько 8 000 авіарейсів

Східна частина США страждає від сильного снігового шторму. У деяких штатах країни випало до 40 см снігу, а швидкість вітру становила 64 км/год.

Без світла залишилося близько 700 000 споживачів електроенергії у Вашингтоні, де сніг випав уперше за цю зиму, а також у штатах Вірджинія, Джорджія, Меріленд, Північна Кароліна та Південна Кароліна.

У штатах Меріленд і Віргінія загинули п’ятеро людей, двоє з яких діти — їхня смерть настала внаслідок падіння дерев.

В аеропортах країни скасовано близько 3 000 авіарейсів та затримано понад 5 000. Зазначається, що президент США Джозеф Байден, який прибув з Делавера, не зміг протягом півгодини вийти зі свого літака, очікуючи, поки смугу в аеропорту Вашингтона очистять від снігу. Потім президентський кортеж, що прямував до Білого дому, застряг у пробках, спричинених снігопадом.

Негода стала причиною закриття федеральних урядових установ, було відкладено повернення дітей до занять у школах після різдвяних канікул.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі