У сінгапурському аеропорту Чангі з’явиться гігантський П’ятий термінал

Будівництво T5 планується розпочати у найближчі два роки, а відкриття відбудеться у середині 2030-х років.

Сінгапур, як і більшість туристичного ринку Південно-Східної Азії, особливо сильно постраждав від обмежень під час пандемії. З іншого боку, ця дворічна перерва фактично надала розробникам можливість зробити крок назад та покращити деталі проекту вартістю 10 мільярдів доларів. Наприклад, дизайн Т5 стане «модульнішим і гнучкішим».

Розташований на ділянці площею понад 1 000 гектарів, T5 надасть три додаткові злітно-посадкові смуги та систему тунелів. Також з’явиться понад 100 додаткових виходів на посадку. Це має допомогти впоратися з очікуваними 135 мільйонами пасажирів на рік у 2030-х роках. Для порівняння, у 2019 році пасажиропотік аеропорту становив 68 мільйонів пасажирів.

У сьогоднішньому аеропорту Чангі знаходиться найбільша у світі гірка та найвищий у світі критий водоспад. А будівництво терміналу 5 також дозволить Сінгапуру на рівних конкурувати з Китаєм як один із провідних світових фінансових центрів.

Нагадаємо, що у квітні Сінгапур скасував багато своїх обмежень на поїздки, пов’язані з COVID-19, включаючи карантин і тести після прибуття для повністю вакцинованих туристів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі