Туроператор Anex Tour зупинив перевезення росіян у закордонних напрямках

Про відміну всіх рейсів за кордон повідомив туроператор «Анекс Тур». Згідно з заявою туроператора, за рекомендацією Федерального агентства повітряного транспорту від 05.03.2022 призупинено перевезення пасажирів у закордонних напрямках. Вивізні рейси до 07.03.2022 включно здійснюються відповідно до запланованих графіків.

Зазначимо, що скасування також зачепить і «Інтуриста», який також здійснює частину вильотів на крилах авіакомпанії «Анекса» – тобто, Azur Air. Доречі сьогодні Єгипет затримав два російські літаки AZUR Air, подробиці читайте за посиланням.

Подробиці наступні – повністю авіаперевізник призупиняє всі свої програми польотів за кордон з 8 березня 2022 року. При цьому за фактом для туристів вивезення закрито вже з 6 березня, до півночі авіакомпанія перевозитиме пасажирів міжнародних рейсів з квитками тільки в один бік.

«Пасажирів скасованих рейсів, які придбали квитки у складі туристичних пакетів, AZUR air просить залишатися на зв’язку із туроператорами для отримання детальної інформації про бронювання. Пасажирам скасованих рейсів, які придбали квитки самостійно, потрібно звернутися до авіакомпанії для повного повернення вартості квитків», – додали експерти «Анекса». Вони також заявили, що вивізні програми для туристів будуть продовжені, причому в ній будуть задіяні літаки, зареєстровані в державному реєстрі повітряних суден Російської Федерації – тобто, мабуть, що не ризикують лізинговою компенсацією.

Нагадаємо, що раніше дві авіакомпанії-партнери PEGAS Touristik, Nordwind і Pegas Fly оголосили про тимчасове призупинення міжнародних рейсів з 7 березня у зв’язку з санкційними обмеженнями. Також рейси зняли і такі туроператори з «турецьким корінням» як Coral Travel та її «відгалуження» Sunmar. Згідно з заявою туроператора, всі польотні програми відмінено до 28 березня. Із зарубіжних країн виконуватимуться лише вивізні рейси. Докладніше про їхню заяву читайте за посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі