Міжнародні аеропорти Дубай та Абу-Дабі готуються до пікових навантажень

Міжнародні аеропорти Дубая та Абу-Дабі зіштовхнуться з піковими навантаженнями з початком весняних канікул у місцевих школах. Зокрема, різке збільшення пасажиропотоку очікується у періоди з 25 по 28 березня та з 7 по 9 квітня.

У зв’язку з цим компанія «Аеропорти Дубая» попереджає про можливі затримки та закликає всіх пасажирів заздалегідь планувати свої поїздки та по можливості користуватися громадським транспортом, а саме метро.

У дні пікового навантаження станції метро в Терміналах 1 та 3 продовжать години роботи, щоб обслужити більшу кількість пасажирів. Мандрівникам старше 12 років ми рекомендуємо використовувати турнікети Smart Gates, щоб швидше проходити процедури паспортного контролю.

Авіакомпанія Etihad Airways зазначила, що для мандрівників, що вирушають до Великобританії, Бахрейну та Ірландії COVID-обмеження були повністю зняті, тоді як ті, що відправляються до Йорданії, Мальдів і Саудівської Аравії повинні заповнювати декларацію про стан здоров’я.

Мандрівникам, що вилітають з Абу-Дабі, потрібно буде здати ПЛР-тест тільки в тому випадку, якщо це потрібно в кінцевому пункті призначення. Пасажирам, які пройшли повну вакцинацію, після повернення в Абу-Дабі здавати ПЛР-тест не потрібно.

Зазначається, що у дні пікового навантаження стійки реєстрації в аеропортах відкриватимуться за 4 години до вильоту. Усім пасажирам рекомендується проходити онлайн-реєстрацію та отримувати посадкові талони будинку. Крім того, рекомендується перед виїздом із дому перевірити термінал вильоту.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі