В ОАЕ стався переполох: тури в Дубай опинилися під загрозою

Ще один зимовий напрямок, улюблений українськими туристами, ризикує опинитися під загрозою: у середу ввечері перший носій нового штаму коронавірусу «омікрон» виявили в ОАЕ.

За даними, озвученими представництвом місцевого мінохоронздоров’я, вірус був виявлений у жінки, яка прилетіла до ОАЕ з Африки – і знову «на перекладних рейсах» через одну з арабських країн.

Також заявлено, що інфекція протікає безсимптомно, при цьому носій нового штаму вакцинована двома дозами. Вона поміщена на карантин та перебуває під наглядом місцевих лікарів. На самоізоляцію та під спостереження відправлені і всі, хто контактував з носієм. Як прореагує влада і яких ще заходів буде вжито – поки що невідомо.

Поки що в ОАЕ, як і в інших країнах, закрито в’їзд у країну із семи африканських країн. Авіасполучення з ними також призупинено.

Нагадаємо, що аналогічне виявлення «носія» нового штаму в Єгипті вже викликало паніку. У тому числі в деяких державах вже вирішили закрити польоти та організувати для туристів «вивізні» рейси з Хургади та Шарм-ель-Шейху. Подробиці читайте за цим посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі