Українські туристи тепер зможуть взяти до салону літака своїх тварин на рейсах однієї авіакомпанії

Національна авіакомпанія Об’єднаних Арабських Еміратів Etihad Airways, яка літає до України з Абу-Дабі, повідомила, що туристи тепер можуть брати своїх котів та собак у салон авіалайнера. Таким чином, українці отримали можливість закордонного відпочинку без необхідності розлучатися зі своїми улюбленцями навіть у кріслі літака. Відповідна інформація з’явилась на офіційному сайті авіакомпанії.

Авіаперевізник нагадав, що перевозити свійських тварин тепер можуть туристи віком від 18 років. Також в авіакомпанії підкреслили, що домашні тварини не прийматимуться на рейсах авіакомпаній-партнерів.

Уточнюється, що мандрівники, які купили квиток до економ-класу, можуть розмістити сумку-перенесення з вихованцем під сидінням або докупити право їхати тварині на сусідньому місці. При цьому на сайті вказано, що дорожня сумка/клітина для домашніх тварин не повинні перевищувати допустимі розміри: 40 х 40 х 22 см (довжина х ширина х висота) – для розміщення під ногами та 50 х 43 х 50 см – якщо вихованець поїде на сусіднє сидіння.

Пасажири бізнес-класу чи першого класу зможуть придбати сусіднє місце для вихованців. Дорожня сумка для домашніх тварин не повинна перевищувати 50 х 43 х 50 см. При цьому кішці або собаці має бути не менше 16 тижнів, а її вага не повинна перевищувати 8 кг, включаючи дорожню сумку або клітку.

Для посадки на рейс з тваринами мандрівникам необхідно пред’явити спеціальну анкету – «Форму бронювання живих тварин на борту» не пізніше ніж за 72 години до вильоту. Попереднє повідомлення та обмеження застосовуються залежно від того, звідки та куди летить пасажир.

Оплата

Для економ-класу тариф становить $150 (майже 4 тис. грн.) за рейс для польотів тривалістю шість годин і менше і $250 (6700 грн.) за польоти тривалістю понад шість годин. Якщо пасажири здійснюють пересадку, то застосовується комбінована ціна. Пасажирам бізнес-класу та першого класу необхідно заздалегідь придбати додаткові місця для домашніх тварин.

Щодо тварин, які не відповідають вимогам до перевезення в салоні літака, вони можуть бути перевезені у вантажному відсіку.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі