Німецькі туристи змінюють орієнтацію у відпочинку: це літо пройде інакше

Німецькі туристи змінюють орієнтацію: це літо пройде інакше – більше половини німецьких туристів вирушать на відпочинок лише всередині своєї країни, а більш ніж три чверті виберуть якомога економніший відпочинок, ніж зазвичай.

Таку статистику показав огляд дослідницької фірми Forsa 1500 осіб для страхової компанії Cosmos Direkt. Об’єктивна реальність у вигляді скаженої інфляції та зростання цін на їжу, а також страх за майбутню зиму, коли доведеться на опалення витрачати величезні суми, змушує німців змінювати орієнтацію: багато хто залишиться вдома, а ті, хто все ж таки поїде за кордон, будуть сильно економити.

Загалом, згідно з опитуванням, відмовлятися від відпустки німці не планують – 68% заявили, що планують вирушити у відпустку цього року. Лише 28% заявили, що залишаться вдома. Однак переваги тих, хто поїде відпочивати, сильно змінилися. Так, 51% оберуть внутрішній туризм та залишаться у Німеччині. По решті країн переваги розподілилися так: до Італії зібралися 16%, до Іспанії 13% і ще по 11% до Австрії та Франції.

При цьому 61% опитаних віддадуть перевагу подорожі на власному автомобілі, і лише 30% полетять літаком. Теж, ймовірно, з метою заощадити гроші та нерви в умовах авіахаосу, що накрив Європу.

Німецькі туристи самі визнають, що вибираючи відпустку діятимуть «орієнтуючись на ціну» через високе зростання цін. І 78% заявили, що знижують вартість своєї відпустки щодо звичайної та готові економити. До речі, нагадаємо, що найбюджетнішою країною для німецьких туристів назвали Туреччину (подробиці тут), але до списку вона не потрапила.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі