Як виглядає і скільки коштує найдорожча квартира у світі (Відео)

Триповерховий пентхаус Central Park Tower у США, розташований у самому центрі Нью-Йорка, є найвищою приватною резиденцією у світі із запитуваною ціною 250 мільйонів доларів. Всередині розкішних апартаментів – 7 спалень, 8 ванних кімнат та неймовірні 1630 квадратних метрів внутрішнього простору.

Американському Youtube-блогеру Enes Yilmazer вдалося потрапити до найдорожчого житлового приміщення у світі та викласти на загальний огляд ролик-екскурсію ексклюзивним пентхаусом.

Пентхаус на 129-му поверсі найвищої житлової вежі на планеті Central Park Tower має також найвищу у світі відкриту терасу на 133 квадратні метри. Імператорські кімнати, приватний бальний зал, скляні навісні стіни, панорамні вікна з оглядом на весь мегаполіс та високі стелі заввишки 9 метрів – і це ще не все, що є в цьому приміщенні”, – так описує свій досвід перебування в пентхаусі відеоблогер.

Як виглядає і скільки коштує найдорожча квартира у світі (Відео)

Це найдорожча квартира на планеті, яка виставлена на продаж: ціна лота становить 250 мільйонів доларів.

“У цій квартирі час тече зовсім інакше. Такого я не відчував більше ніде у світі”, – каже на відео відвідувач.

З найвищого пентхауса у світі відкривається просто незрівнянний вигляд.

Як виглядає і скільки коштує найдорожча квартира у світі (Відео)

“Просто неймовірно. Звідси видно весь парк цілком. Озеро в Центральному парку здається таким крихітним. Мабуть, вся справа у висоті 432 метри над Нью-Йорком – ось чому тут так гарно”, – продовжує відеоекскурсію автор.

Блогер був просто в захваті від захоплюючого виду з панорамних вікон із 360-градусним оглядом на місто.

Як виглядає і скільки коштує найдорожча квартира у світі (Відео)

“Весь Нью-Йорк як на долоні. Тут почуваєшся відірваним від земного життя, чи що. Спостерігаєш звідси за нею зверху”, – каже він.

Автор відео зазначає, що планування кімнат завжди можна змінити під переваги нових мешканців:

“Можна знести всі стіни, всі коридори, змінити конфігурацію простору і зробити його під себе. Я говорю так, тому що у мене є відчуття, що майбутній власник захоче привнести до пентхауса свій індивідуальний стиль, і для цього він чудово підійде”, – робить виведення відеоблогер.

Як виглядає і скільки коштує найдорожча квартира у світі (Відео)

Він додав, що для нього це неймовірна честь – отримати можливість провести тур цим пентхаусом і поділитися оглядом з глядачами.

“Можливість просто милуватися ним – це окреме враження. Я думаю, хто б не купив цю квартиру, він стане власником справжнього шедевра архітектури. Більше такого пентхауса не буде ні в кого”, – робить висновок автор відеоекскурсії.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі