Британські вчені виявили стійкі до антибіотиків бактерії у курячому м’ясі

Куряче м’ясо, що продається в супермаркетах, містить потенційно шкідливі бактерії, сказав британський журналіст Морланд Снадрус у статті сайту Daily Express.

Експертний аналіз показав, що стійкі до антибіотиків бактерії були присутні майже половині сертифікованих зразків, взятих для тестування. На думку вчених з Інституту Джеймса Хаттона, вживання курки з такими мікробами призводить до ризику зараження з серйозними ускладненнями.

Небезпека в тому, що лікування антибіотиками може не допомогти.

Також читайте: Лікар пояснив, кому небезпечно їсти курку, а кому корисно

На думку дослідників, стійкість до антибіотиків нині є однією з найсерйозніших загроз здоров’ю людини. Якщо антибіотики стають марними, деякі поширені інфекційні захворювання можуть виявитися невиліковними.

Фахівці радять не мити курку та класти її на сковороду прямо з упаковки. Потім слід ретельно вимити руки, не торкаючись будь-яких поверхонь.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтолог спростувала користь трьох модних продуктів для схуднення».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі