Чому потрібно їсти гранат: 7 корисних властивостей граната для здоров’я вашого організму

Осінь – пора гранатів. Цей чудовий, соковитий, кисло-солодкий фрукт надзвичайно корисний для здоров’я, оскільки він дуже багатий на вітаміни, мінерали та потужні антиоксиданти. Усі вони потрібні для хорошого імунітету і не лише. Регулярне вживання гранатів приносить багато користі організму та покращує загальний стан здоров’я.

Гранат корисний тим, що його можна включати в багато рецептів – свіжі салати, випічку, соки, смузі, соуси, на сніданок з вівсянкою. Це барвисте доповнення практично до будь-якої страви, у тому числі до м’яса.

Гранат містить велику кількість вітамінів C, E, K, фолієвої кислоти та калію. У соку одного граната середнього розміру міститься близько 40% необхідного на день вітаміну С. Він також дуже багатий на клітковину.

Гранат має потужні протизапальні властивості.

Оскільки гранат дуже багатий на антиоксиданти, він має сильні протизапальні властивості. Він нейтралізує дію вільних радикалів, прискорює загоєння, може допомогти зменшити біль у суглобах, а також при хронічних захворюваннях.

Завдяки потужним антиоксидантам гранат може сприяти боротьбі з раком та його профілактиці. Активні речовини в гранаті і поліфеноли, що містяться в ньому, протидіють поділу ракових клітин та їх утворенню в пухлинну масу. Про це свідчать дані досліджень вчених із Каліфорнійського університету, цитовані сайтом goodnet.com.

Гранатовий сік також допомагає покращити пам’ять та концентрацію уваги. Гранат – ефективний засіб запобігання хворобі Альцгеймера завдяки своїм антиоксидантам. Вони борються із запальними процесами в головному мозку.

Їжте гранат для здоров’я кишечника. Він дуже багатий на клітковину, яка покращує стан кишкової флори, пригнічує запалення в кишечнику і знімає його роздратування.

Антиоксиданти, вітаміни та калій у гранаті надзвичайно важливі для здоров’я серцево-судинної системи та оптимального кров’яного тиску. Відповідно до сайту healthline.com, гранат знижує рівень холестерину, що є додатковим бонусом для серця та кровоносних судин. Він містить пунову (трихосанову) кислоту, яка має протизапальні властивості і допомагає запобігти серцево-судинним захворюванням.

Антиоксиданти, що містяться в гранаті, допомагають йому бути чудовим засобом боротьби з вірусними та бактеріальними інфекціями. Мінерали і вітаміни, що містяться в ньому, підтримують роботу імунної системи. Регулярне вживання граната також може сприяти швидшому подоланню інфекцій та прискоренню процесу загоєння. Вітамін С у гранаті міститься у великих кількостях, що дає додатковий імпульс імунній системі.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі