15 здорових причин пити воду з лимоном щоранку

Якщо ви думаєте, як почати свій день, щоб бути здоровішим, почніть пити воду з лимоном щоранку, перш ніж братися за щось інше. Перше, що ви випиваєте вранці, має бути не кава, а склянка води з лимоном. Ця чарівна свіжа суміш вплине на ваше загальне здоров’я і з часом стане вашим улюбленим ранковим ритуалом оздоровлення. Лимонна вода надзвичайно корисна. Завдяки лимонам вона насичує організм вітаміном С, В, кальцієм, залізом, магнієм, калієм, ферментами, антиоксидантами та клітковиною.

Якщо ви почнете пити воду з лимоном щоранку, це вплине на ряд функцій в організмі.

1. Покращує травлення.

Лимонна вода має здатність активувати шлункові ферменти і кислоти, готуючи травний тракт до їжі рано вранці.

2. Більш міцний імунітет.

Лимонна вода дуже багата вітаміном С, який є важливим антиоксидантом для імунної системи. Це може допомогти полегшити захворювання, швидше вилікуватися та зменшити ускладнення вірусних та бактеріальних інфекцій.

3. Гарне зволоження.

Коли ви прокидаєтеся, дуже важливо випити склянку води. Ще краще буде, якщо його збагатити лимоном. Тіло потребує зволоження через довгий нічний сон, під час якого ви втратили велику частину рідини. Лимонна вода зволожить і зарядить енергією відразу після пробудження.

4. Стимулює енергію.

Якщо ви хочете вранці заряду енергії, який приносить вам тільки користь без шкоди (на відміну від кофеїну), випийте склянку води з лимоном.

5. Для здорової та молодої шкіри.

Лимонна вода дуже багата антиоксидантами і вітаміном С. З її допомогою синтезується і засвоюється колаген, який відіграє важливу роль у молодості та красі шкіри.

6. Пригнічує запалення.

Лимони мають здатність виводити накопичену в суглобах сечову кислоту. Сечова кислота – це продукт життєдіяльності, який накопичується в суглобах і м’яких тканинах, викликаючи запалення і біль. Регулярне вживання води з лимоном вранці стимулює виведення сечової кислоти з організму.

7. Сприяє схудненню.

Лимонна вода – це не чарівне зілля, щоб схуднути, коли їсте все, що хочете. Для схуднення необхідно дотримуватися дієти. Тим не менш, лимонна вода може сприяти втраті ваги, доповнюючи ваші зусилля прискоренням метаболізму. Лимони насичені клітковиною і водою, що підвищує відчуття ситості і прискорює обмін речовин.

8. Олужує організм.

Багато продуктів і напоїв підвищують кислотність в організмі. Підвищена кислотність є передумовою для запалень, хронічних захворювань, раку. Щоб підлужити організм, щоранку випивайте склянку води з лимоном. Хороший лужно-кислотний баланс в організмі важливий для профілактики цукрового діабету, ожиріння, хвороби Альцгеймера, які пов’язані з різними запаленнями.

9. Володіє очисними властивостями.

Лимонна вода прискорює виведення токсинів з організму. Вона може запобігти накопиченню мертвих клітин на тканинах і органах. Сприяє виведенню токсинів з нирок, сечовидільної системи, печінки.

10. Має антибактеріальні та противірусні властивості.

Лимони володіють противірусними властивостями завдяки високій концентрації в їх складі вітаміну С. Вони можуть сприяти швидшому загоєнню і гарній профілактиці вірусних інфекцій і застуд.

11. Зменшує виділення слизу в горлі і мокротиння.

Стакан води з лимоном вранці перед сніданком і перед кавою може допомогти зменшити виділення слизу в горлі. Цедра лимона має здатність пригнічувати утворення мокротиння і слизу.

12. Для свіжого дихання.

Якщо у вас поганий запах з рота рано вранці, випийте води з лимоном. Ця комбінація залишає відчуття свіжості в роті.

13. Покращує роботу мозку.

Лимонна вода багата калієм і магнієм. Ці два елементи благотворно впливають на стан мозку і нервової системи. Лимонна вода дає енергійний заряд мозку, а також сприяє боротьбі з депресією і стресом.

14. Профілактика раку.

Лимонна вода дуже багата антиоксидантами. Вони борються із запальними процесами в організмі, викликаними вільними радикалами. Ці елементи створюють умови для розвитку злоякісних клітин.

Лужний ефект лимонної води зменшує вплив вільних радикалів і знижує ризик розвитку раку.

15. Замість кави.

Багато людей тягнуться до кави вранці на голодний шлунок і протягом дня. Лимонна вода – це спосіб обмежити споживання кави. Це підбадьорить, надасть необхідної енергії та допоможе прокинутися без кави.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі