Вода з лимоном і її чудеса для здоров’я

Питна вода необхідна для здоров’я. Нестача води призводить до легкого і важкого обезводнення, яке порушує всі важливі функції організму. Однак питна вода з лимоном приносить ще більше користі для здоров’я.

Ви можете пити його вранці як енергетичний напій, щоб зарядитися енергією дня. Це прекрасний замінник кави, тому що він бадьорить і пробуджує організм. Лимонна вода вранці натщесерце – прекрасний спосіб олуження організма зсередини, так як він врівноважує pH і захищає від ряду захворювань.

Які основні переваги води з лимоном?

Дуже високий вміст вітаміну С

Лимони – прекрасне джерело вітаміну С. Вода з лимонним соком насичена важливим вітаміном, який є антиоксидантом і бореться з вільними радикалами в організмі, знижуючи ризик запалень, серцево-судинних захворювань, раку, передчасного старіння тіла і шкіри. . Регулярне вживання води з лимоном може допомогти імунній системі краще боротися з вірусами і застудою, скорочуючи час відновлення.

Лимонна вода також містить важливі вітаміни і мінерали, такі як комплекс B, фолієва кислота, калій, кальцій, магній, залізо, клітковина.

Чудовий зволожуючий крем

Лимонна вода зволожує тіло і запобігає втраті рідини. Якщо ви перебуваєте влітку на спеці або усередині тренуєтеся в тренажерному залі, вода з лимоном захистить ваше тіло від надмірної втрати рідини. Для багатьох питна вода – не саме улюблене заняття, тому що вона несмачна. Однак вода з додаванням лимонного соку дає зовсім інше бадьорить насолоду.

Для зменшення і запобігання утворенню каменів в нирках

Вода з лимоном володіє лужним ефектом. Він протидіє кислому середовищі в організмі, який є передумовою для формування кальцієвих утворень в нирках, жовчному міхурі, зубах. Регулярне вживання води з лимоном нормалізує кислотно-лужний баланс в організмі і може запобігти утворенню нових каменів.

Сприяє травленню

Згідно сайту healthline.com, лимонна вода може допомогти полегшити запор. Ця практика століттями відома в аюрведі і східній традиційній медицині. Лимонний сік стимулює перистальтику кишечника, прискорюючи його руху і полегшуючи виведення токсинів.

Допомагає зменшити запалення

Регулярне вживання води з лимоном може знизити кислотність в організмі, що, у свою чергу, зменшує запалення в тканинах. Урівноваження лужно-кислотного рівня в організмі знижує болі в суглобах, тканинах, допомагає запобігти розвитку багатьох захворювань.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі