Чому вживаючим алкоголь і охочим схуднути треба щодня пити томатний сік: розкрито його неймовірну користь

Медики вважають, що томатний сік – це дуже корисний напій, тому що він містить вітаміни, мінерали та інші поживні речовини. За інформацією, томатний сік особливо корисний для тих, хто хоче схуднути, а також для любителів міцних напоїв. Він може полегшувати симптоми похмілля завдяки мінералам та лікопіну, який є сильним антиоксидантом.

Крім того, цей напій містить магній, який, як стверджують лікарі, сприятливо впливає на нервову систему. Тому всім, хто відчуває стрес, рекомендується випивати бодай склянку томатного соку на день. Однак не варто захоплюватися і пити його у великих кількостях – максимальна доза становить дві склянки на добу.

Також медики зазначають, що томатний сік добре впливає на стан судин, оскільки запобігає утворенню тромбів. Науково доведено, що цей напій допомагає нормалізувати травлення та сприяє кращому засвоєнню навіть важкої їжі для шлунка. Крім того, він зменшує утворення газів у кишечнику.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі