Їдять щоранку, а потім бігають поліклініками з животом і серцем: людям похилого віку порадили відмовитися від популярних страв

З часом наш організм зазнає змін, що тягне за собою появу нових потреб, які потрібно враховувати. Наприклад, важливо правильно харчуватися та дотримуватися рекомендацій фахівців.

Лікар-дієтолог вказує на негативний вплив копчених та смажених продуктів на травну систему. Якщо ви хочете уникнути негативних наслідків від їх вживання, приберіть їх з ранкового раціону. Те ж саме можна сказати і про м’ясні делікатеси та інші важкі страви. Натомість, наприклад, можна приготувати яєчню. Головне, щоб страва не пригоріла і не пересохла.

З інших варіантів сніданку для людей похилого віку, схвалених дієтологом, – каші та варені яйця, які легко перетравлюються і дають сили на весь день.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі