Найпопулярніший в українських туристів люксовий острів показав неймовірні дані

Число туристів на Мальдівах – люксовому та одному з найдорожчих курортів світу, у 2021 році зросло майже у півтора рази до коронавірусного 2020 року, досягнувши 1.3 млн., що за мірками допандемійної епохи, просто неймовірно. Таку статистику представило місцеве міністерство туризму.

Так, 2021 року кількість туристів на Мальдівах збільшилася на 138%. Такі дані представило Міністерство туризму «райських островів». За його статистикою, державна компанія PSM News повідомила, що на Мальдіви у 2021 році прибуло 1,3 мільйона туристів у порівнянні з 55 тис. прибулими у 2020 році.

При цьому перше місце з постачання туристів посіла Індія – її частка склала 22,1%. усіх, хто прибув. На другому місці – російські туристи, їхня кількість склала близько 17%. На третьому місці – Великобританія, на яку припало 7,2% туристів. В десятку також входять туристи з України.

“П’ятий генеральний план розвитку туризму для країни буде розроблений через три місяці”, – додав до цієї статистики старший виконавчий директор міністерства туризму Алі Раззан. Відомо, що план буде зосереджено на продовженні відновлення після пандемії COVID-19.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Що насправді означає, коли вам хочеться солоних огірків“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі