На Мальдівах перевиконали план турпотоку цього року

Мальдіви сподіваються закінчити рік із високими показниками прибуття іноземних туристів. Початкова мета в 1 млн міжнародних мандрівників була досягнута ще у жовтні цього року, а на початку грудня цифра перевищила 1,2 млн людей.

Тепер, за прогнозами міністра туризму країни Абдулли Маусума, до вівторка, 28 грудня, цей показник досягне позначки 1,3 млн туристів. Про це він написав у своєму твіттер-акаунті, повідомляють 26 грудня місцеві ЗМІ.

У трійку країн-лідерів турпотоку на Мальдіви увійшла Росія. Загалом за цей рік напрямок відвідало майже 215 тис. росіян. На першому місці опинилася Індія – 286,5 тис. туристів. На третьому із 90,7 тис. осіб – Німеччина.

Мальдіви знову відкрили свої кордони для туристів усіх національностей 15 липня 2020 року. Щоб в’їхати в країну, мандрівники повинні заповнити онлайн-форму декларації про стан здоров’я, а також мати негативний результат тесту ПЛР, проведеного за 96 годин до вильоту.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі