Продукти, які ніколи не слід мити перед приготуванням

Багатьох із нас вчили, що миття посуду – це добре. Ми миємо з її дитинства. Чим більше мила і чим ретельніше миття, тим краще! Змивати мікроби дуже важливо, але перш ніж ви почнете занадто старанно з миттям рук, слід знати, що є кілька продуктів, які краще не мити в кухонній раковині на етапі приготування.

Перш ніж перейти до того, що не слід мити, обговоримо кілька продуктів, які слід мити, хоча багато хто вважає, що в цьому немає необхідності.

У популярный книзі про здорове харчування Eat This, Not That (перекл. Їжте це, а не те) говориться, що навіть якщо ми викидаємо шкірку, авокадо та апельсини слід добре їх промивати перед вживанням. А попередньо упаковані продукти, такі як консервовані боби, кіноа в коробках та рис у пакетах, слід мити перед приготуванням, щоб забезпечити найкраще приготування.

Миття продуктів перед приготуванням – це відмінна гігієнічна практика. Тим не менш, є кілька продуктів, які не слід промивати.

Сире м’ясо та яйця не потрібно мити

Продукти, які ніколи не слід мити перед приготуванням

По-перше, це сира курка. Ерік Сіден, директор з харчування та продовольства лікарень Glen Cove, Plainview та Syosset у Нью-Йорку, розповів “Рідерз Дайджест”, що “якщо ви митимете сиру курку в раковині, ви, швидше за все, поширите бактерії по всій кухні, включаючи чисті поверхні, такі як стільниці, через бризки та краплі”.

Як і сиру курку, сире червоне м’ясо слід тримати подалі від раковини. “Додаткова волога під час миття створить пару, яка також вплине на смак”, – попереджає Сіден.

Курка та червоне м’ясо – не єдині продукти, які не варто обполіскувати. Конор О’Флінн, операційний менеджер O’Flynn Medical, пояснює Best Life, що миття яєць “може активно сприяти перенесенню шкідливих бактерій, таких як сальмонела, із зовнішнього боку яйця на внутрішню”.

От і все. Фрукти, овочі та упаковані продукти перед вживанням варто добре помити. Але щоб шкідливі бактерії не потрапили на стільницю та в їжу, тримайте сиру курку, червоне м’ясо та яйця подалі від крана.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: ««Правило екватора»: які продукти не можна їсти після 15:00».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі