Один інгредієнт, якого слід остерігатися у чаї, який ви п’єте

Чай – неймовірно популярний напій, яким насолоджуються у всьому світі. Хоча цей напій має багато переваг, є й деякі потенційні недоліки, про які ви повинні знати. Чай містить таніни, які є типом хімічних сполук, здатних з’єднуватися з іншими молекулами (Healthline). Таніни також містяться в інших рослинах, таких як спеції, горіхи, насіння та бобові. Найчастіше вони містяться у чаї, каві, вині та шоколаді.

Надмірне споживання танінів може призвести до несприятливих наслідків. Відомо, що таніни знижують здатність організму засвоювати залізо. Ці сполуки зв’язуються із залізом і не дозволяють організму засвоювати його, що може призвести до проблем зі здоров’ям у людей, які вже мають дефіцит заліза. Таніни можуть викликати нудоту в деяких людей. Якщо ви відчуваєте нудоту після вживання чаю, можливо, варто скоротити споживання цього напою.

Користь чаю для здоров’я

Один інгредієнт, якого слід остерігатися у чаї, який ви п'єте

Якщо не переборщувати, чай може принести багато користі здоров’ю. Згідно з даними Penn Medicine

Зелений чай відомий як корисний напій. Він наповнений антиоксидантами і, звичайно, містить кофеїн, що робить його природним джерелом енергії (Health). Було доведено, що зелений чай покращує здоров’я мозку завдяки амінокислоті під назвою L-теанін. У поєднанні з кофеїном L-теанін може покращити пам’ять, когнітивні здібності та настрій.

Зелений чай також може підтримувати здорову вагу, зміцнювати вашу імунну систему та захищати від втрати кісткової маси. Він навіть може збалансувати рівень цукру в крові та запобігти діабету. Більшості людей буде корисно частіше пити зелений чай.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «П’ять суперпродуктів для зміцнення імунітету».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі